OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia parafialne
II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024

1. Serdecznie witamy po raz wtóry w naszej wspólnocie Ks. dra Piotra Mierzwę- Niech wielkopostne rekolekcje, które trwać będą w dniach od dzisiaj do wtorku włącznie, pomogą nam w podejmowaniu wysiłku przemiany życia i w dobrym przygotowaniu do przeżycia świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W Wielkim Poście wzbudźmy w sobie szczere pragnienie oczyszczenia serca w zdroju miłosierdzia Bożego, które jest otwarte dla wszystkich i którego doświadczamy szczególnie w spowiedzi świętej. Spowiedź w poniedziałek i wtorek w czasie

2. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w piątek natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 18:00. Znajdźmy czas, aby uczestniczyć w tych nabożeństwach, albowiem dzięki nim możemy głębiej przeżyć tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana i lepiej rozumieć Jego nieskończoną miłość do każdej i każdego z nas.

3. Dzisiejsza niedziela nazywana jest NIEDZIELĄ AD GENTES i jest poświęcona modlitwie za misje i misjonarzy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedzi i wystawienie NS w piątek o godz. 17:00. Bóg Zapłać! Za wszelkie ofiary na rzecz naszego kościoła, dzisiejszą tace w IV niedzielę miesiąca.

5. Wracamy do starego porządku posług. Msza św. codziennie o godz. 07:15 w Karmelu w Nowych Osinach i o godz.18:00 w naszym kościele parafialnym. Kancelaria parafialna czynna od 17:00 do 17:45 wtorek nieczynna- rekolekcje zapraszamy w środę, czwartek.

6. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we czwartek– o godz. 18.30.
10.Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.
Święty Michale Archaniele…