OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkiego Postu 03.03.2024

1. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w piątek natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 18:00. Ofiary po Drodze Krzyżowej przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Bożego w naszym kościele. Znajdźmy czas, aby uczestniczyć w tych nabożeństwach, albowiem dzięki nim możemy głębiej przeżyć tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana i lepiej rozumieć Jego nieskończoną miłość do każdej i każdego z nas.
2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszego kościoła – za ofiary z Kwesty.
3. Msza św. codziennie o godz. 07:15 w Karmelu w Nowych Osinach i o godz.18:00 w naszym kościele parafialnym. Kancelaria parafialna czynna od 17:00 do 17:45 wtorek, środę, czwartek. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:00.
4. W piątek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, ale nie tylko wtedy, o naszych niewiastach: babciach, mamach, żonach, córkach i wnuczkach. Wyraźmy im naszą życzliwość jakimś dobrym słowem i drobnym gestem i nie ustawajmy w modlitwach za nich.
5. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
6. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we czwartek– o godz. 18.30.
7.Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.

Święty Michale Archaniele…