OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2024

1. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w piątek natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 18:00. Ofiary po Drodze Krzyżowej przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Bożego w naszym kościele. Znajdźmy czas, aby uczestniczyć w tych nabożeństwach.
2. Msza św. codziennie o godz. 07:15 w Karmelu w Nowych Osinach i o godz.18:00 w naszym kościele parafialnym. Kancelaria parafialna czynna we wtorki, środy i czwartki od 17:00 do 17:45.
3. Za tydzień zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła.
4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00.
5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we czwartek– o godz. 18.30.
6. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Kropielnicki kawaler – parafia tutejsza i Karolina Lipińska panna – parafia Siedlce.
7. Można już zgłaszać chorych, do których przyjdziemy z posługą spowiedzi i Komunii św. przed świętami Wielkanocy. Zapisy i szczegóły w kancelarii parafialnej.
8. W najbliższy piątek w Mińsku odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpoczyna się Mszą świętą w kościele św. Antoniego o godz. 20.00. Do przejścia są do wyboru trzy trasy o długości od 40 do 44 km. Szczegóły na plakacie i w Internecie na edk.org.pl
9. Dnia 22 marca, jak co roku, odbędzie się droga krzyżowa ulicami naszego miasta. W tym roku rozpoczęcie w naszej parafii w piątek 22 marca po mszy o godz. 18.00 a zakończenie w parafii Narodzenia NMP.
10.Zachęcamy do zapoznania się z informacjami związanymi z usługami społecznymi, świadczonymi przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mińsku. Szczegóły w broszurce do wzięcia, wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
11.Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.
Święty Michale Archaniele…