OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Ogłoszenia parafialne
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024

1. W dzień Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy życzyć Wam, drodzy Parafianie i drodzy Goście Bożego błogosławieństwa, odwagi i zapału. Oby prawda o Jezusie „Panu żywota, który nie zna śmierci” – jak śpiewamy w tym czasie wielkanocnym była nieustannie głoszona naszymi ustami. A nadzieja płynąca z pustego grobu Jezusa niechaj nadaje sens naszym codziennym wysiłkom i staraniom. „Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi waszych serc i domów zmartwychwstałemu Chrystusowi. To pewna droga”.
2. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte jak w każdą niedzielę. W tym dniu tradycyjnie zbieramy ofiary na KUL.
3. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we czwartek– po Mszy św. o godz.18:00. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota wystawienie i spowiedź w piątek od godz. 17:00. W I sobotę wystawienie o godz. 17:00.
4. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich: za jego posprzątanie, za przygotowanie dekoracji i liturgii na czas Triduum Paschalnego oraz za czynny i żywy udział w liturgiach minionych dni. Niech Wam wszystkim Dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.
5. Zapowiedzi:
zap.2 – Mariusz Cegiełka kaw. par. Kuflew i Katarzyna Frelik panna par. tut.
W tym tygodniu pożegnaliśmy + Ryszarda Piszcza l.78- Wieczny odpoczynek…
6. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.
Święty Michale Archaniele…