OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

Ogłoszenia parafialne
Niedziela Miłosierdzia Bożego 07.04.2024
1. Dzisiejsza niedziela Miłosierdzia Bożego. Od ponad dziesięciu lat tą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Chcemy uwielbiać nieskończone Boże miłosierdzie, a jednocześnie podjąć refleksję, czy sami jesteśmy miłosierni…
2. Z racji przeżywanych w ostatnim czasie wielkich dni Wielkiego Tygodnia i oktawy wielkanocnej jutro przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. 07:15 i 18:00. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
3. 10 kwietnia o godz. 08:00 Skwer przed pomnikami Prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego XIV rocznica Katastrofy Smoleńskiej. W sobotę 13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
4. W przyszłą niedzielę, która będzie przeżywana jako Niedziela Biblijna, rozpoczniemy Tydzień Biblijny. W tym szczególnym Tygodniu, ale nie tylko, zachęcamy wszystkich Parafian do wzięcia Pisma Świętego, jego czytania i medytowania.
5. W przyszłą niedzielę, 14 kwietnia przypada Święto Chrztu Polski.
6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
7. Spotkanie organizacyjne przed komunijne dzieci i rodziców w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00.
8. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we czwartek po Mszy św. o godz. 18:00
9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00
W tym tygodniu pożegnaliśmy + Ryszarda Frydrysiaka l.88- Wieczny odpoczynek…
10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.
Święty Michale Archaniele…