OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024
1. W Ewangelii czwartej już Niedzieli Wielkanocy słyszymy, jak Pan Jezus porównuje się do pasterza miłującego i troszczącego się o owce. Dlatego tę niedzielę nazywamy Niedzielą Dobrego Pasterza, przypada w nią Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się, by nie brakowało gorliwości i apostolskiego zapału wśród kapłanów i osób zakonnych oraz o to, by nie zabrakło robotników w Winnicy Pana.
2. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa, męczennika i patrona Polski.
3. Dzisiaj spotkanie młodzieży do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 18:00. Rocznica I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się 05 maja o godz. 12:00. Spotkanie dzieci rocznicowych w piątek 26.04. o godz. 18:30. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Niepokalanowa w dniu 27.04 szczegóły na plakacie, zapisy w kancelarii. W sobotę 27 kwietnia generalne porządki w kościele, zapraszamy rodziców dzieci I komunijnych na godz. 09:00. Msza św. w sobotę w związku ze sprzątaniem w kaplicy.
4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we czwartek po Mszy św. o godz. 18:00
6. ZAPOWIEDZI: Kacper PROCZKA kaw. par. tut. i Ewelina KAIM panna par. tut. zap. 2
W tym tygodniu pożegnaliśmy + Elżbieta Gągol l. 61- Wieczny odpoczynek…
7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.
Święty Michale Archaniele…