OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Ogłoszenia parafialne
VI Niedziela Wielkanocna 05.05.2024
1. W sobotę o godz. 11:00 odbyła się w naszej parafii I Komunia Św. otoczmy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby wspólnie trwali w wierze w Boga naszego Ojca Niebieskiego i w przyjaźni z Chrystusem Panem. Biały tydzień od poniedziałku do piątku godz. 18:00. Nabożeństwo majowe w zwykłe dni po Mszy św. o godz. 18:00 a w niedzielę o 17:30.
2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w środę, 8 maja, w przypadającą tego dnia uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
3. Przypominam o obowiązku odbycia Spowiedzi Wielkanocnej do uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
4. W niedzielę 12 maja gościć będziemy Ks. Ryszarda Halwę z fundacji SOS Obrony Poczętego Życia. Będzie rozprowadzał za dobrowolną ofiarę czasopismo Moja Rodzina. Ofiary przeznaczone będą na utrzymanie ośrodka dla Samotnych Matek i ofiar przemocy domowej.
5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
6. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we czwartek po Mszy św. o godz. 18:00
7. ZAPOWIEDZI:
– Daniel Piotrowski kaw. par. Budy Barcząckie i Wioletta Królak panna par. tut. zap.2
– Krystian Kubicki kaw. par. Huta Mińska i Natalia Kosobudzka panna par. tut. zap.2
8. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.
9. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Krystynę Rońda l.74 Wieczny odpoczynek…
Święty Michale Archaniele…