- Miesiąc czerwiec, zapraszam na nabożeństwo czerwcowe. Każdego dnia po Mszy św. godz. 18.00, zaś w niedzielę o godz. 17:30 modlimy się śpiewając Litanię do Serca Pana Jezusa.
- We czwartek po mszy o godz. 18:00 konferencja dla rodziców i chrzestnych w kaplicy na plebani.
- Mecz ministrantów z rodzicami na zakończenie roku szkolnego w sobotę 27 czerwca
godz. 08:00 Msza św., godz. 08:30 mecz ministranci vs rodzice.
Serdecznie zapraszam rodziców i służbę liturgiczną po meczu grilowanie na terenie zielonym ŻW. - Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
- Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa a parafianom i gościom błogosławionego tygodnia który przed nami.

